Малюк Гільзі грає в шахи

В рамках проекту «Літературні шахи» фонд має на меті розробку та розповсюдження книг та матеріалів для дітей з правилами шахової гри, які написані у розважальному стилі, з метою заохочення дітей до гри в шахи.

У 2014 році у видавництві “Фоліо” вийшли дві книги Олени Бойцун з серії про Малого Гільзі та його друзів – “Малюк Гільзі грає в шахи” та “Малюк Гільзі та його друзі”.

GilziChessCover

“Малюк Гільзі грає в шахи” – це захоплююча казка, яка сподобається усім, хто любить читати про незвичайне. Ви познайомитися із веселими малюками: життєрадісним Гільзі, сором’язливою Мрязкою, активною Дугумдою, допитливим Мамбіком, непосидючим Зюзею тощо. Ця книга про те, як стати розумним, навчитися знаходити друзів, подорожувати та – звичайно ж – грати в шахи. Разом із Гільзі та його друзями ви дізнаєтеся хто є хто в світі шахів, як ходять шахові фігури (навіть ферзь!) та багато інших корисних речей, що допоможуть вам стати Справжнім Шахістом.

У 2014 році книга вийшла російською мовою, у 2016 році планується підготовка до друку – українською мовою. 

GilziFriendscoverІсторії з життя малюка Гільзі та його друзів — це незвичайні фантастичні казки, які дозволять вам по-іншому подивитися на навколишній світ і навчитися багато чого нового. У Гільзі та його друзів безтурботне і щасливе дитинство, дітлахи вже звикають до навчання в школі (крім Мрязки, адже вона ще маленька), їздять до бабусі в гості до іншого міста, обожнюють морозиво із солоних огірків, переживають разом складні життєві ситуації (що робити, коли тебе образили?) і просто радіють життю!

Ця добра книжка своїм м’яким гумором обов’язково підніме настрій читачам будь-якого віку — і дітям, і їхнім батькам.

У 2014 році книга вийшла російською мовою, у 2015 році підготовлено до друку – українською мовою.

Книги можна купити у книжкових крамницях, зокрема магазинах видавництва Фоліо (наприклад,  у Києві у “Довженко” вул. Воровського 43А та “Книгарня №1” на Петрівці), у книгарні “Майстер-класу” (вул. Лаврська 17), також можливо зробити замовлення на відправку книг Новою поштою або Укрпоштою через емейл Gilzi@chessforchildren.org або на веб-сайті Yakaboo.

Більш повний перелік магазинів буде додано згодом.

Про автора

Олена Бойцун – за освітою економіст-міжнародник, має більше 10 років досвіду управління національними та міжнародними проектами в неприбутковій сфері та у бізнес-середовищі. Представник Оксфордського товариства з питань освіти в Україні, член спільноти Global Shapers, ініціативи Всесвітнього економічного форуму, та член Координаційної ради Aspen Ukraine Initiative. Міжнародний майстер з шахів (WIM), засновник та Голова правління Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячі шахи”. Володіє чотирма європейськими мовами. Автор художньої книги “В Оксфорді” (2009) та серії дитячих книг про Малого Гільзі та його друзів.

Малий Гільзі приходить у гості

Фонд проводить два типу заходів:

1) для дітей, що ще не займаються у шахових осередках, з метою залучення до шахової гри

Для молодшого та середнього шкільного віку автором, жіночим міжнародним майстром Оленою Бойцун розроблено популярізаційний захід для дітей із презентацією книжок та з метою популярізації шахів серед дітей, що ще не займаються у шахових осередках.

2) для юних шахістів, що вже займаються шахами

В Україні фондом регулярно організовуються заходи для дітей «Малюк Гільзі запрошує грати в шахи», під час яких діти мають змогу продемонструвати знання та отримати подарунки від ВБФ «Дитячі шахи». Фонд приймає запрошення від зацікавлених шахових центрів на проведення такого заходу.gilzi-chessЯкщо ви хочете запросити Малого Гільзі до вашого шахового центру, середньої школи або іншої установи, будь ласка, зв’яжіться із нами зручним для вас засобом. Фонд організовує заходи та надає промоційні матеріали безкоштовно.

Також безкоштовно для учасників проекту “Шахова Україна” фонд надає книжки та промоційні матеріали. Подайте заявку, якщо ваш шаховий клуб чи школа хотіли би приєднатися до спільноти “Шахова Україна”.

 

gilzi-lviv

 

gilziLviv-poster